Facebook

Český horolezecký svaz

Členství, ČHS Trio, pojištění

ČHS informace, servis

Sport

Skály

Vzdělávání

Mládež

Pojištění pro členy

Cestovní pojištění UNIQA: Je poskytováno na základě rámcové smlouvy mezi ČHS a pojišťovnou UNIQA, a.s. Vztahuje se i na horolezectví, skialpinismus a další outdoorové aktivity včetně vodáctví.

K zakoupení pojištění slouží E-shop ČHS, sjednání je možné i osobně na sekretariátu ČHS. . 

 

Úrazové pojištění: Je poskytováno na základě rámcové smlouvy mezi ČOV a Pojišťovnou VZP, a.s. Vztahuje se výhradně na organizované akce, které pořádá ČHS a jeho oddíly, komise apod. Pojištění je automatickou součástí členství v ČHS, nelze je individuálně sjednat. 

 

Pojištění odpovědnosti trenérů a cvičitelů: Je poskytováno na základě rámcové smlouvy mezi ČOV a pojišťovnou Kooperativa. Pojištění se vztahuje na trenéry, cvičitele nebo instruktory, kteří vykonávají trenérskou apod. činnost ve sportovních klubech, tělovýchovných jednotách a sportovních svazech. Pojištění je automatickou součástí členství, nelze je individuálně sjednat.

 

Cestovní pojištění pro reprezentanty a doprovod: Je poskytováno pojišťovnou UNIQA na základě rámcové smlouvy mezi pojišťovnou a ČOV. Mohou je využít reprezentanti a jejich doprovod na závody nebo jiné oficiální akce reprezentace v zahraničí. Sjednání zajišťuje sekretariát na základě pokynů příslušných komisí ČHS.

 

Cestovní pojištění pro členy České unie sportu a sdružených subjektů vč. ČHS: Pojištění nabízí ERV Evropská cestovní pojišťovna a Pojišťovna Kooperativa, platí i pro rodinné příslušníky. Pojistné je s 20% slevou a sjednává se individuálně výhradně prostřednictvím internetu: objednání pojištění ERV; objednání pojištění Kooperativa.

 

Prosíme všechny, kterým se stane úraz nebo jiná nehoda při horolezectví, aby vyplnili Dotazník - úrazy, který slouží ČHS ke sledování úrazovosti.