Zvýhodněný nákup oblečení pro instruktory

25. 04. 2006 | Rubrika: Vzdělávání | Komentáře (0)

Nabídka funkčního spodního oblečení pro instruktory Českého horolezeckého svazu

Každý platný instruktor Českého horolezeckého svazu (uvedený v seznamu instruktorů na tomto webu) má  možnost zakoupit si do konce roku 2006 5 kusů prádla nebo výrobků firmy DEVOLD dle libovolného výběru se slevou 30% z maloobchodní ceny zboží!

Zvýhodněný nákup oblečení pro instruktory

Dovolujeme si Vám nabídnout možnost výhodného nákupu spodního prádla  Devold  – nejteplejšího funkčního prádla, které známe a v kterém si sami nesmrdíme ani po týdenním nošení!!! To říkají o vlněném termoprádle profesionálové Horské služby, členové naší horolezecká reprezentace, česká reprezentace v běhu a ve skocích na lyžích a spousta dalších extremistů i normálních lidí, kteří používají prádlo DEVOLD®. Jedná se o špičkové vlněné termoprádlo, které díky spojení dvou vrstev například s Outlastem® nebo dutým vláknem Thermolite® Dupont nemá konkurenci a velice se liší od funkčního prádla ze syntetiky. Poznejte, co je to mít opravdu teplé a nezapáchající prádlo!

DEVOLD® - vyrábíme kvalitní, dlouhotrvající oděvy již od roku 1853. Mezi naše první zákazníky patřili běžní lidé žijící a pracující v drsném klimatu norského pobřeží - především rybáři a námořníci. Brzy se obliba odolných a teplých oděvů rychle rozšířila po celém Norsku. V následujících letech si slavní polární badatelé jako Ellsworth, Amundsen a Nansen vybrali pro své expedice pletené svetry, čepice, ponožky a spodní prádlo Devold®. Některé stejné modely, které pomohly členům těchto expedic přežít to nejdrsnější klima na světě, se dodnes stále vyrábí! Vysoce kvalitní přírodní ovčí vlna byla – a stále je – základní materiál používaný v oděvech Devold®. Dnešní aktivní příznivci outdooru volí Devold, protože náš oděv je zároveň jak funkční, tak komfortní i při dlouhodobém nošení. Klasický oděv od Devoldu® obstojí po léta užívání a nikdy nevyjde z módy! Podrobte naše oděvy přírodnímu testu a již nikdy se nebudete chtít spokojit s ničím jiným než s kvalitou oblečení firmy Devold®.

Proč DEVOLD OF NORWAY:

1. Devold - nejteplejší a přitom funkční prádlo u nás
  2. Devold -máme přes 150 let zkušeností v drsných severských podmínkách
  3. Devold - zpracováváme a vyrábíme z ovčí vlny již přes 150 let
  4. Devold - vyrábíme z ovčí vlny také velice speciální a technická prádla pro hasiče, elektrikáře, policii, armádu, pracovníky na ropných plošinách, slévárnách aj.
  5. Devold - vlna je 100% přírodní materiál - výborně izoluje a pohlcuje tělesné pachy
  6. Devold - podáte větší výkon – výborná tepelná izolace šetří Vaši energii
  7. Devold - perfektní odvod vlhkosti a tím funkčnost
  8. Devold - chrání Vaše tělo před prochladnutím a nachlazením