Pozvánky na metodické dny ČHS

19. 05. 2017 | Rubrika: Vzdělávání

Český horolezecký svaz pořádá další metodické dny pro širokou veřejnost.

Dne 10.6 2017 se koná na Rabštejně na Jesenicku metodický den zaměřený na bezpečnost lezení, tj. na získání základních poznatků o lezení a jištění na skalách. Pozvánka Metodický den ČHS - Rabštejn 2017.

O týden později tj. 17.6.2017 můžete zavítat do Víru na Vysočině,

kde se koná metodický den ČHS o bezpečném lezení na ferratách.

Pozvánka Metodický ČHS - Vír 2017

Akce organizuje Metodická komise Českého horolezeckého svazu a mohou se jich zúčastnit jak začátečníci, tak ti, kdo již s lezením nebo s ferratami mají nějaké zkušenosti a chtějí si své poznatky rozšířit.

Účast je zdarma a není podmíněna členstvím v ČHS. Bližší informace naleznete na pozvánkách.

Přihlašování:

Přihlašovat se můžete prostřednictvím mailu zaslaného na adresu roman.smid@horosvaz.cz.

POZOR: Počet účastníků na metodický den na ferraty ve Víru je kapacitně omezen na 40 účastníků.Nezapoměňte se včas přihlásit.

• do předmětu zprávy vždy uveďte, o jaký metodický den máte zájem
  • do zprávy napište jména přihlašovaných osob a uveďte, zda se jedná či nejedná o členy ČHS

Těšíme se na Vás!

Roman Šmíd, sekretariát ČHS