Pozvánka na metodický výcvik lezení v ledu

12. 12. 2013 | Rubrika: Vzdělávání

Český horolezecký svaz vás zve na další "adidas metodický víkend ČHS", tentokráte zaměřený na lezení v ledu. Akci připravila metodická komise ČHS ve spolupráci s Horolezeckým oddílem Vír, výcvik povedou lektoři ČHS.

Jedná se o první ze čtyř metodických akcí pro lezeckou veřejnost, které se budou konat v průběhu roku 2014. Partnerem všem metodických dnů a víkendů ČHS v roce 2014 je adidas, hlavní partner ČHS.

Aktualizace: Kapacita je již zcela zaplněna, další přihlášky již bohužel nemůžeme přijímat (27.12.2013).

• Metodický víkend se bude konat 18. a 19. ledna 2014 na ledové stěně Vír cca 7 km od Bystřice nad Pernštejnem.
  • Metodický víkend je zaměřen na seznámení s lezením v ledu, mohou přijet i ti, kdo nemají s ledolezením žádné zkušenosti.
  • Akce je určena široké lezecké veřejnosti, zúčastnit se mohou i ti, kdo nejsou členy ČHS.
  • Program je po oba dny stejný, doporučujeme účast jeden den.

Kapacita akce je omezena (max. 50 osob v jednom dni), proto prosíme všechny zájemce, aby se na metodický den včas přihlásili:

• Přihlášky posílejte e-mailem na info@horosvaz.cz, do předmětu zprávy napište "metodický den Vír",
  • v e-mailu uveďte jména přihlašovaných osob, zda se jedná o členy ČHS, a hlavně, zda chcete přijet na sobotu nebo na neděli (popř. na oba dny).
  • Přihlášky přijímáme do 13.1. 2013.

Podrobné informace o akci jsou v této pozvánce.

Pokud budete mít dotazy týkající se programu metodického víkendu, obraťte se na hlavního organizátora akce E. Ponikelského - emil.ponikelsky@seznam.cz, 737 195 985. S dotazy týkajícími se přihlášek se obraťte na sekretariát ČHS.

Zde si můžete přečíst článek o metodickém víkendu zaměřeném na ledolezení, který se konal v roce 2013.

B. Valentová, tajemnice