Pozvánka na metodický seminář skialpinismus a laviny

07. 01. 2021 | Rubrika: Vzdělávání

Aktualizace ke dni 25.1.

Bohužel ani v termínu 10.-14. února se akce nemůže uskutečnit, neumožňují to vládní nařízení, nelze zajistit ubytování atd. Nový termín se pokusíme vyhlásit do konce února, záleží na aktuální epidemiologické situaci.

Aktualizace ke dni 22.12.

Dochází ke změně termínu konání metodického semináře. Nový termín je stanoven na 10.-14. února 2021. Na akci je možné se přihlásit nejpozději do konce ledna. Blíže viz Propozice skialpinismus, nový termín

V termínu 13.-17. ledna 2021 se uskuteční metodický seminář - Skialpinismus a lavinová problematika.

Seminář se koná v oblasti Uttendorf v Rakousku. Je určen pouze pro členy ČHS a zdatné lyžaře.

Je zaměřen na lavinovou problematiku, práci s vyhledávačem, skialpové túry s praxi v terénu atd.

Bližší informace naleznete viz propozice skialpinismus

Cena za kurz je 8.500,- Kč (obsahuje ubytování a polopenzi)

Přihlášení je možné do 31.12.2020!!

Zájemci se registrují na e-mailu  rkvC-YsVVuQxRYSSVvdjcKc6jWmKf2enVvbjcL4UH7adQmU6PvrC1YsVVuQjEK.g~hyob37cVvbjdn4UHlIkbYS1. Do předmětu uvést "Metodická akce Skialpinismus a lavinová problematika"

Platbu je nutné provést do 5ti dnů po potvrzení o přijetí na seminář na účet 1727209504/0600, VS 1301, do zprávy jméno, příjmení, datum narození.

Akce se koná pouze za předpokladu, umožní-li to vládní nařízení a nebude-li požadován pro přestup hranic PCR test, nebo nástup do karantény.

Kristýna Šmídová, sekretariát ČHS