Pozvánka na Metodický den ČHS

27. 09. 2011 | Rubrika: Vzdělávání | Komentáře (6)

POZOR !!

Kapacita akce "Metodický den" je k dnešnímu dni 27.9. 14,00 naplněna. Již nám prosím neposílejte Vaše přihlášky, omlouváme se těm, na které se nedostalo.

_________________________________________________________________________________________

Český horolezecký svaz pořádá v sobotu 8. října 2011 na Českomoravské vysočině v Milovech a na Drátníku Metodický den ČHS. Akce je určena široké lezecké veřejnosti, které chce ČHS nabídnout poznatky z oblasti základních lezeckých technik - jištění, slaňování, vytváření štandů, a z oblasti první pomoci při nehodách na skalách a v horách.

Podrobné informace o akci si můžete přečíst v pozvánce Metodický den Pozvánka.pdf (dokument Adobe PDF)Metodický den Pozvánka.pdf.

Kapacita akce je omezena a proto prosíme všechny zájemce, aby se na akci předem přihlásili prostřednictvím e-mailu info@horosvaz.cz. Do předmětu zprávy napište Metodický den ČHS a do zprávy uveďte počet účastníků (samostatně děti do 18 let) a zda se jedná o členy ČHS.

Akce je jednodenní, ale příjezd doporučujeme již v pátek, protože program začíná v sobotu v 9 hod. Ubytování ani stravování ČHS nezajišťuje, ale v okolí jsou penziony, chalupy a restaurace, které můžete využít, např.:

Těšíme se na vás.

B. Valentová, tajemnice ČHS