Pozvánka na metodický den ČHS na Vysočině

01. 10. 2015 | Rubrika: Vzdělávání

V sobotu 10. října 2015 se bude ve Žďárských vrších na Vysočině, v lezecké oblasti Drátník, konat další metodický den ČHS zaměřený na základy bezpečného pohybu, lezení a jištění ve skalách.

Akce je určena široké veřejnosti, začátečníkům i zkušenějším lezcům, kteří mají zájem o poznatky z oblasti bezpečného lezení, a povedou ji lektoři a instruktoři ČHS. Na programu bude teoretický výklad, ukázky jištění a lezení, a odpoledne, pro zájemce, i lezení. Podrobnější informace naleznete v této pozvánce.

Akce není kapacitně omezena, budeme však rádi, když nám napíšete, že se na metodický den chystáte, abychom věděli, s jakým počtem účastníků máme počítat. Stačí stručná informace na e-mail jiri.faflak@horosvaz.cz - jméno/a účastníků, členství v ČHS; do předmětu zprávy uveďte Metodický den.

B. Valentová, sekretariát ČHS