Pozvánka na metodický den ČHS na Škrovádě

22. 03. 2016 | Rubrika: Vzdělávání

V sobotu 16. dubna 2016 pořádá metodická komise ČHS na Škrovádě ve východních Čechách metodický den zaměřený na jištění a první pomoc na skalách.

Škrovád 08

Akce je určena všem zájemcům o tuto problematiku, nejen členům ČHS. Přijet mohou jak začátečníci, tak ti, kdo již mají s lezením, jištěním i první pomocí nějaké zkušenosti. Účast je zdarma.

Podrobné informace včetně mapky najdete v této pozvánce, sraz účastníků v 10 hod. v prostoru centrálního lomu Škrovád.

Kapacita metodického dne není omezena, přesto prosíme zájemce, aby se předem přihlásili, abychom věděli, s kolika účastníky máme počítat. Stačí stručný e-mail na adresu 4gsyQOQ%-kBC.Zp4Ys; do předmětu zprávy uveďte Metodický den, napište jména lidí, které přihlašujete, a uveďte, zda se jedná či nejedná o členy ČHS.

B. Valentová, sekretariát ČHS