Pozvánka na Metodický den ČHS na Škrovádě

18. 04. 2017

V neděli 14. května 2017 se bude na Škrovádu (kousek od Slatiňan v Královéhradeckém kraji) konat další Metodický den ČHS, který organizují lektoři Metodické komise ČHS.

Metodický den je zaměřen na základy lezení a první pomoci na skalách a je určen všem zájemcům, bez ohledu na to, zda jsou či nejsou členy ČHS; účast na metodickém dni je zdarma.

Sraz účastníků je v 10 hod. v prostoru centrálního lomu Škrovád, poté budou následovat přednášky, praktické ukázky a nácvik lezení i první pomoci, a to zhruba do 15 hod.; další pokračování programu bude záviset na zájmu účastníků. Pokud si budete chtít vyzkoušet lezení, jištění, přineste si s sebou základní lezecké vybavení (viz pozvánka).

Metodický den ČHS - Škrovád 2017 - pozvánka

Počet účastníků akce není omezen, přivítáme však, když nás budete o svém zájmu o akci informovat, abychom věděli, s jak velkým zájmem máme počítat. Stačí stručná zpráva na e-mail 6enBRW7_~gnjGK.g~hFFRj29g. Do zprávy napište jména přihlašovaných osob a napište, zda jsou či nejsou členy ČHS; do předmětu zprávy uveďte Metodický den.

Klára Černá, sekretariát ČHS