Pozvánka na metodické dny ČHS - ferraty a 1. pomoc pro horolezce

27. 09. 2016 | Rubrika: Vzdělávání

Český horolezecký svaz zve na dvě metodické akce, a to Metodický den ČHS - ferraty a První pomoc pro horolezce, které se konají v pátek 28. října 2016.

Metodický den ČHS - ferraty

Akce je zaměřena na seznámení s bezpečným pohybem na ferratách. Akce se mohou zúčastnit i ti, kdo nemají s pohybem po ferratách žádné zkušenosti.

Bližší informace naleznete zde.

Termín a místo konání

28.10.2016 od 10 do 15 hod. Ferrata Vír - Ledová stěna a Jezerní stěna

Přihlašování

Kapacita metodického dne je omezena. Přihlašovat se můžete prostřednictvím mailu zaslaného na adresu monika.pavlikova@horosvaz.cz, kde uvdedete jména přihlašovaných osob a zda se jedná o členy ČHS. Přihlášky přijímáme do 20. 10. 2016.

Ferrata Vír Ferrata Vír_lezci

První pomoc pro horolezce

Kurz je zaměřen na získání znalostí a dovedností nezbytných k poskytnutí první pomoci v lokalitách s dobře dostupnou zdravotní péčí s důrazem na praktické řešení život ohrožujících stavů při zohlednění specifik horolezeckého prostředí.

Bližší informace naleznete zde.

Termín a místo konání

28.10.2016 od 9 do 17 hod. Moravský kras - Hotel Skalní Mlýn a přilehlé okolí

Přihlašování

Přihlašovat se můžete prostřednictvím mailu zaslaného na adresu monika.pavlikova@horosvaz.cz, kde uvdedete jména přihlašovaných osob, telefon, rodné číslo. Jako předmět uveďte "Kurz první pomoci". Kapacita je omezena, max. 20 osob.

Cena kurzu

1000 Kč/osoba/kurz