Pozvánka na ledolezení ve Víru

02. 02. 2022 | Rubrika: Vzdělávání

Aktualizace ke dni 3. 2. 2022:

Akce ledolezení v náhradním termínu 12.-13.2. se opět ruší, bohužel počasí nám nepřeje. S dalším náhradním termínem se již letos nepočítá.

Aktualizace ke dni 21. 1. 2022:

POZOR ZMĚNA TERMÍNU - kvůli nepříznivému počasí se akce přesouvá na termín 12.-13. 2. !! Zájemci se mohou hlásit do 4. 2. 2022.

V případě příznivého počasí se v termínu 29.-30.1.2022 uskuteční metodický seminář ČHS - Ledolezení na stěně ve Víru u Bystřice nad Pernštejnem.

Akce je zaměřena na seznámení s lezením v ledu, mohou se jí zúčastnit i ti, kdo nemají s ledolezením žádné zkušenosti a je určena i pro širokou veřejnost (od 18ti let)

Program je stejný jak pro sobotu, tak pro neděli. Těšit se můžete na metodický výklad a výcvik lezení v ledu, program bude probíhat na čtyřech stanovištích, bližší informace naleznete v dokumentu :Propozice Ledolezení Vír

Akce je zpoplatněna, účastnícký poplatek se hradí předem na účet a je ve výši:
• členové ČHS – 250,- Kč/os/den
• Ostatní – 500,- Kč/os/den,

Poplatek za vstup na stěnu každý hradí sám na místě.

PŘIHLÁŠENÍ - je možné nejpozději do 21.1.2022.

Kapacita je omezena, max.50 os./den.

Zájemci se registrují e-mailem na adrese vzdelavani@horosvaz.cz

Do předmětu uvedou Metodický den - VÍR. Do zprávy jména přihlašovaných osob a zda se jedná či nejedná o členy ČHS.

K.Šmídová, ČHS