Facebook

Český horolezecký svaz

Členství, ČHS Trio, pojištění

ČHS informace, servis

Sport

Skály

Vzdělávání

Mládež

Pozvánka na adidas metodický den ČHS na Kružberku

Pozvánka na adidas metodický den ČHS na Kružberku
26. 08. 2014 | Rubrika: Vzdělávání

V neděli 14. září 2014 se na Kružberských skalách na severní Moravě koná další adidas metodický den Českého horolezeckého svazu zaměřený na základy lezení a jištění na skalách. Akce se koná ve spolupráci se značkou adidas, hlavním partnerem Českého horolezeckého svazu.

 

Akce je určena všem, kdo si chtějí osvojit nebo prohloubit poznatky o lezení a jištění, není omezena pouze na členy ČHS. Metodický výcvik povedou lektoři a instruktoři ČHS. Účast je zdarma.

 

Kružberské skály se nachází na severní Moravě, v okrese Opava. Skály jsou na levém břehu Moravice, přímo pod vodní nádrží Kružberk; mapa.

Začátek akce je v 10 hod. (sraz pod hlavním masivem skal). Podrobné informace včetně možností parkování naleznete v této pozvánce.

 

Kapacita metodického dne není omezena, budeme však rádi, když nás o své předpokládané účasti budete informovat, abychom věděli, s jakým zájmem máme počítat. Stačí, když napíšete zprávu na info@horosvaz.cz; do předmětu zprávy napište Metodický den, uveďte přihlašované osoby a informaci, zda se jedná či nejedná o členy ČHS. 

 

Metodický den se bude konat za každého počasí.

 

B. Valentová, sekretariát ČHS