Pozvánka na 27. ročník Pelikánova semináře

27. 09. 2016 | Rubrika: Vzdělávání

Lékařská komise ČHS, ve spolupráci s Medicínskou komisiou JAMES a se Společností horské medicíny zvou na další, již 27. ročník Pelikánova semináře věnovaného horské a expediční medicíně, první pomoci, záchraně v horách apod.

Termín a místo konání

28. - 30.10. 2016, Moravský kras, hotel Skalní mlýn

Na programu budou jako vždy odborné přednášky a také doprovodný program - prohlídky jeskyní Moravskéh krasu. Podrobnosti o celé akci naleznete v této pozvánce.

Přihlášky, ubytování apod.

K přihlášení na seminář použijte tento formulář. Přihlášky je možno zasílat do 15.10. 2016, na adresu 8hAs1Z2hWoys1~l7VX~r5bekc8MhTj. Do předmětu zprávy uveďte Pelikánův seminář.

Poplatek za účast na Pelikánově semináři je 300 Kč.

Ubytování a stravování je zajištěno v hotelu Skalní mlýn, v případě vyčerpání ubytovací kapacity (50 míst) bude rozhodovat pořadí přihlášek. Informace o platbě účastnického poplatku jsou uvedeny v přihlášce.

Pelikánovu semináři předchází dvě metodické akce Českého horolezeckého svazu, které se konají v pátek 28.10.:

• Metodický den ČHS - ferraty (bezpečný pohyb, záchrana) - Ferrata Vír u Bystřice pod Pernštejnem
  • Kurz první pomoci pro horolezce - hotel Skalní mlýn a okolí

Podrobné informace o těchto akcích naleznete v tomto článku.

M. Pavlíková, sekretariát ČHS