Pozvánka na 26. ročník Pelikánova semináře

14. 08. 2015 | Rubrika: Vzdělávání

Ve dnech 24. - 25. října se bude konat další, již 26. ročník, Pelikánova semináře věnovaného aktuálním problémům horské medicíny.

Organizace tohoto ročníku se ujala Medicínska komisia SHS James, společně s Lékařskou komisí ČHS a Společností horské medicíny ČR. Akce je určena všem zájemcům o horskou medicínu a blízká témata - odborníkům i laikům.

Program Pelikánova semináře

Seminář se uskuteční v Tatranské Lomnici ve Vysokých Tatrách, v hotelu Morava. Účastnický poplatek je 10 EUR, v případě aktivní účasti (vlastní přednáška) je poloviční. Podrobné informace o semináři včetně ubytování naleznete v této pozvánce.

Pokud budete chtít na semináři aktivně vystoupit, pošlete nejpozději do 10. 9. 2015 krátkou anotaci své přednášky na adresy ~hxpR-kkf7c-9def7bAoOca a 45Ey-_5fVX~F5-dqT-M.

Přihlášku na seminář je nutno zaslat nejpozději do 30.9. 2015 na e-mail ~hxpR-kkf7c-9def7bAoOca.

Přihláška

O minulém ročníku se můžete dočíst v článku Pelikánův seminář 2014; přednášky z předchozích ročníků jsou na stránce Pelikánův seminář.

B. Valentová, sekretariát ČHS