Facebook Instagram

Český horolezecký svaz

Metodický den - ledolezení - změna termínu

Metodický den - ledolezení - změna termínu
23. 01. 2018 | Rubrika: Vzdělávání

Metodický víkend-ledolezení s ČHS na ledové stěně Vír bude opětovně přeložen z důvodu nepřejícího počasí a to  na náhradní termín 24.-25.února 2018. 

 

Přihlášení zájemci budou automaticky přesunuti na tento náhradní termín.

(Ti, co se přihlásili na sobotu 27.ledna, budou přesunuti na sobotu 24.února a samozřejmě ti, co se přihlásili na neděli 28.ledna, budou přesunuti na neděli 25.února). 

Případné odhlášení prosím emailem na roman.smid@horosvaz.cz.

 

 

Akce je zaměřena na seznámení s lezením v ledu, mohou se jí zúčastnit i ti, kdo nemají s ledolezením žádné zkušenosti. Účastníci akce získají základní metodické poznatky týkající se lezení v ledu – zásady lezení s mačkami a cepíny, budování postupového jištění a jisticích stanovišť v ledu, zásady jištění a slaňování. Ti, kdo budou mít zájem, si budou moci všechny získané poznatky vyzkoušet v praxi, a samozřejmě si budou moci na ledové stěně zalézt.

 

Jedná se o dvoudenní akci, ale protože metodický program v sobotu a v neděli bude stejný, doporučujeme jednodenní účast.

 

Místo - Ledová stěna ve Víru, cca 7 km od Bystřice nad Pernštejnem

GPS: 49°33'33.8"N, 16°18'31.4"E

 

Bližší informace naleznete v této pozvánce.

 

Přihlášky

Kapacita ledové stěny i metodických stanovišť, na kterých bude probíhat program, je omezena. Max. počet je 50 účastníků po oba dny.

 

Přihlášku pošlete e-mailem na ~hzk4Wie4_m%C6ej-lIkbW7r  

 

Do předmětu zprávy uveďte metodický den Vír, abychom vaši přihlášku snadno identifikovali.

  • Do zprávy napište jména přihlašovaných osob, uveďte, zda se jedná o člena ČHS a napište, zda chcete přijet na sobotu nebo na neděli, popř. zda chcete zůstat celý víkend.

Roman Šmíd, sekretariát ČHS

Instagram

Instagram Horosvaz