Facebook

Český horolezecký svaz

Členství, ČHS Trio, pojištění

ČHS informace, servis

Sport

Skály

Vzdělávání

Mládež

Metodický den ČHS - Drátník

Metodický den ČHS - Drátník
17. 04. 2018 | Rubrika: Vzdělávání

V sobotu 28. dubna 2018 se bude na Blatinách, na Drátníku (kousek od Nového Města na Moravě na Vysočině) konat další Metodický den ČHS, který organizují lektoři Metodické komise ČHS. 

 

Metodický den je zaměřen na základy lezení a jištění na skalách a je určen všem zájemcům, bez ohledu na to, zda jsou či nejsou členy ČHS; Účast na metodickém dni je zdarma.

 

Sraz účastníků je v 10 hod. na louce před vstupem do skal ( mapu najdete v přihlášce), poté budou následovat přednášky, praktické ukázky a nácvik lezení  a to zhruba do 15 hod. Další pokračování programu bude záviset na zájmu účastníků. Pokud si budete chtít vyzkoušet lezení, jištění, přineste si s sebou základní lezecké vybavení (viz pozvánka).

 

pozvánka na Metodický den ČHS - Drátník

 

Počet účastníků akce není omezen, přivítáme však, když nás budete o svém zájmu o akci informovat, abychom věděli, s jak velkým zájmem máme počítat. Stačí stručná zpráva na e-mail roman.smid@horosvaz.cz. Do zprávy napište jména přihlašovaných osob a napište, zda jsou či nejsou členy ČHS; do předmětu zprávy uveďte Metodický den Drátník.

 

Roman Šmíd, sekretariát ČHS