Kurzy instruktorů a doškolení v roce 2017

13. 12. 2016 | Rubrika: Vzdělávání

V rubrice Instruktoři SCI, RCI a HAL jsou zveřejněny kalendáře s termíny instruktorských kurzů a doškolení, které jsou naplánovány na rok 2017. Propozice k jednotlivým akcím budou zveřejňovány v průběhu roku.

Instruktorské kurzy jsou určeny výhradně členům ČHS a opravňují k provádění metodické činnost v rámci ČHS; kurzy nejsou akreditované.

Zájemci si mohou vybrat jednu ze tří kvalifikací:

• Instruktor sportovního lezení (SCI)
  • Instruktor skalního lezení (RCI)
  • Instruktor horolezectví (HAL)

Úspěšní absolventi kurzu získají kvalifikaci instruktora, která je platná 5 let a poté ji lze prodloužit prostřednictvím doškolení.

Podrobné informace o kurzech i doškolení včetně podmínek, které je nutno splnit pro přijetí, naleznete na již uvedené stránce našeho webu - Instruktoři SCI, RCI a HAL. Případné dotazy směřujte na adresu 4gFD8eal-kvjGK.g~hFFRj29g.

Přihlášky na kurzy a doškolení přijímáme od 1.1. 2017, posílejte je výhradně elektronicky na 4gFD8eal-kvjGK.g~hFFRj29g.

B. Valentová, sekretariát ČHS