Kurz Instruktor lezení na umělé stěně 2020

31. 07. 2020 | Rubrika: Vzdělávání

Český horolezecký svaz vyhlašuje kurz Instruktor lezení na umělé stěně.

Kurz je rozdělen do 3 bloků - metodika, kurz první pomoci, trenér sportovního lezení - licence C a proběhne v níže uvedených termínech:

• 15.-18.10. - Metodika, umělá stěna
  • 31.10.-1.11. - První pomoc
  • 26.-29.11. - Trenér sportovního lezení - licence C

Obsah kurzu je zaměřen na vedení výuky lezení na umělých stěnách, a to jak pro začátečníky, tak pro pokročilé lezce. Základem je bezpečnost, metodika, technika a organizace. Důraz je kladen na práci s mládeží a začátečníky.

Úspěšní absolventi kurzu získají průkaz opravňující výuku lezení na umělé stěně a dále licenci C trenéra sportovního lezení. Kurz má akreditaci MŠMT.

Kurz je určen především zájemcům ze spolků zapojených do Sítě mládežnických klubů. Pokud nebude naplněna kapacita 12 účastníků z partnerských mládežnických spolků do 20.8., bude kurz otevřen i dalším členům ČHS.

Bližší informace o kurzu a přihlášku, naleznete na Instruktor lezení na umělé stěně

Kristýna Šmídová, sekretariát ČHS