30. Pelikánův seminář

12. 11. 2019 | Rubrika: Vzdělávání

Společnost horské medicíny ČR a Lékařská komise Českého horolezeckého svazu uspořádaly ve dnech 25. – 27. 10. 2019 tradiční setkání zájemců o horskou medicínu, jubilejní 30. ročník Pelikánova semináře.

Akce se uskutečnila na česko-slovenském pomezí v Hotelu Petr Bezruč v Malenovicích, na úpatí beskydské Lysé hory.

030   054   056   003

Hlavní program byl zahájen v sobotu ráno. Téměř 50 účastníků mělo možnost si poslechnout zajímavé přednášky na téma - Záchrana v horách, Hypotermie, analgézie a výšková medicína, Lavinové nehody a lyžařské úrazy, Základní chyby a úrazy na zajištěných cestách a další zajímavé bloky...

Celá zpráva od Jany Kubalové, předsedkyně lékařské komise ČHS, je k dispozici v dokumentu 30. Pelikánův seminář - zpráva

foto od Jirky Šrenka Fotogalerie Pelikánův seminář 2019