Facebook

Český horolezecký svaz

Kalendář kurzů 2022

Kalendář instruktorských kurzů na rok 2022

Termíny a informace v kalendáři budou průběžně doplňovány.

název termín místo konání lektor propozice přihlášeni
Instruktor lezení na stěně - CWI (Climbing Wall Instruktor)  
I.blok         seznam přihlášených
Přijímací zkouška a vzdělávací blok 14.-16.1. Jihlava L.Tkáč propozice Kurz je zrušen z důvodu nezaplnění
Přijímací zkouška a vzdělávací blok 11.-13.2. Krkonoše V.Dvořák

propozice

přihlášky posílejte do 31.1.2022

Kurz je zrušen z důvodu nezaplnění
Přijímací zkouška a vzdělávací blok 4.-6.3. Praha Ruzyně J.Schucková

propozice

(přihlášky posílejte do 21.2.2022)

KURZ JE ZAPLNĚN!

Schmidt,Strnadel,Skarka Čermáková,Malá,Hofman,

Valter,Macháčková,Deketová, Kolmistr, Pechanová, Polívková

Přijímací zkouška a vzdělávací blok 6.-8.5. Plzeň K.Kříž

propozice

příjem přihlášek do 21.4.2022

Duchek,Benešová,Chvátal, Kozáček,Kilian,Šimurda I, Šimurda P, Přecechtěl
Přijímací zkouška a vzdělávací blok listopad/ prosinec        
II.blok         seznam přihlášených
První pomoc 19.-20.2. Jihlava J.Kubalová propozice

Knop,Hekrlová,Šťastný, Machová,Živná, Horák, Jeliga,Mikula,Potůčková, ,Trnková,Pagač, Fendrych,Janík, Miklaš,Klemeš

První pomoc 26.-27.3. Jihlava J.Kubalová propozice Nový, Martinec,Knecht, Pospíšil,Macháčková,Deketová, Martinková,Valter, Pechanová,Nielsen, Gregor, Polívková,Schmidt, Mikulcová
První pomoc podzim        
III.blok  

 

 

  seznam přihlášených
Zkoušky 10.3.   (od 13h) Praha Ruzyně J.Vogel propozice Knop, Šťastný,Machová, Horák,Mikula, Jeliga
Zkoušky

31.3.

(od 13h)

Praha Ruzyně J.Vogel propozice Živná, Knecht, Potůčková, Miklaš,Nový,Pechanová,Klemeš, Jeliga
Zkoušky 18.5. (od 15h) Praha Ruzyně J.Schucková propozice Schmidt,Polívková,Nielsen, Deketová,Gregor,Valter, Hekrlová,Fendrych, Janík,Miklaš
Zkoušky prosinec        
Instruktor sportovního lezení - SCI (Sport Climbing Instruktor)  
I.blok         seznam přihlášených
Přijímací zkouška a vzdělávací blok 13.-15.5. Krkonoše, Dolní dvůr V.Dvořák

propozice

 

Patočka,Šťastný,Knop, Veverka, Pechanová,Klemeš,Pížová
Přijímací zkouška a vzdělávací blok 27.-29.5. Srbsko u Berouna K.Kříž

propozice

přihlášky nejpozději do 13.5.2022

Kurz je zrušen z důvodu nezaplnění
Přijímací zkouška a vzdělávací blok 24.-26.6. Srbsko u Berouna J.Schücková

propozice

(max.12 zájemců)

přihlášky do 10.6.2022

Kurz je zrušen z důvodu nezaplnění
II.blok         seznam přihlášených
Zkoušky 24.5. Praha Vogel, Schücková propozice Hančil,Rybář,Husák, Šťastný,Knop, Veverka, Patočka
Zkoušky 20.7. Praha Vogel, Schücková propozice Janda,Pížová,Klemeš,Pechanová, Kopecká,Dědík
Instruktor skalního lezení - RCI (Rock Climbing Instruktor)
I.blok         seznam přihlášených
Lanové techniky 28.4.-1.5. Vysočina, Milovy Tkáč

propozice

(max.12 zájemců, min počet je 6)

přihlášky do 14.4.2022

Kessler,Bednář,Hrček, Najvárek, Červenka,Novák
Lanové techniky 16.-19.6. Rabštejn Hron

propozice

 

Horňák,Kašpar, Husák, Bimka, Hančil, Šťastný,Fichna,Havel, Dvořák,Obročníková
II.blok         seznam přihlášených
Vícedélkové lezení na horách 1-4.9. Vysoké Tatry Vogel propozice Nájvárek, Husák, Kessler, Hančil, Havel, Novák,Dvořák, Bednář,Hrček, Kašpar, Horňák,Šťastný, Fichna, Červenka,Obročníková,Bimka
III.blok         seznam přihlášených
První pomoc rozšířená 9.-11.9.   Honzík   Kašpar, Bimka, Horňák, Šťastný,Fichna,Bednář,Najvárek, Kessler, Hrček,Novák,Husák, Hančil,Dvořák,Havel,Obročníková
IV.blok         seznam přihlášených
Zkoušky září        
Zkoušky říjen       Horňák

2022 přihláška na CWI, SCI, RCI, HAl

 

Kalendář doškolovacích kurzů na rok 2022

Termíny a informace v kalendáři budou průběžně doplňovány.

termín

název místo konání lektor propozice přihlášeni

22.-24.4.

pozor změna termínu

(původně 29.4.-1.5.)

 

Jak připravit děti na hory Rabštejn Jiří Vogel

propozice

 

Lustyk, Horňák,Vlček, Rajcsányi,Řeřucha, Hrbáček,Tichá, Binasová, Holiš,Siekliková,Průžek, Nádherová
6.-8.5. První pomoc Vysočina, Milovy Martin Honzík propozice Prokeš,Vlček,Králik, Rajcsanyi,Hrbáček, Řeřucha,Řehák, Kebrt, Ciedlová, Krč,Srbek, Dvorník,Marek,Patterman,, Hochman,Matoušek, Hrnčiřík
3-5.6. Výuka dětí ve skalách Rabštejn Lukáš Tkáč propozice Řehák,Aschermann,Syka, Krč,Zýka,Žárský,Brázdil, Nováček
15-17.7. Postup výuky a výcviku při lezení na skalách Rabštejn Michael Hron

propozice

přihlášky posílejte do 30.6.

Kurz je zrušen z důvodu nezaplnění.

(bude přesunut na září)

22-25.9. Lezení na písku Český ráj - Malá Skála Vojta Dvořák

propozice

přihlášky posílejte do 8.9.

 
září Postupy při výuce   Lukáš Tkáč   Prokeš
18.-20.11. První pomoc Vysočina, Milovy Martin Honzík propozice Malý,Horňáková,Faflák, Oubrechtová, Spálenka, Hlava,Kubec,Zýka,Škrabák
4-6.11. Lezecká cvičení a hry - výuka pro děti Plzeň Karel Kříž propozice Jindra,Hochman,Marek, Škrabák

2022 přihláška na doškolení

Instagram

Instagram Horosvaz