Pozvánka na seminář vedoucích horolezeckých oddílů mládeže

12. 10. 2012 | Rubrika: Síť mládežnických klubů

Seminář vedoucích horolezeckých oddílů mládeže

16. – 18. listopadu 2012 na Blatinách, chalupa u Prucklů

Vážení sportovní přátelé!

Dovolte abychom Vás jménem  komise mládeže  pozval na pracovní seminář vedoucích dětských oddílů ČHS, který proběhne ve výše uvedeném termínu na chalupě U Prucklů na Blatinách. (cca 200 m nad chalupou VHS v pravotočivé zatáčce).
Programem semináře by měla být jednak periodická výměna informací, zkušeností a požadavků mezi oddíly navzájem, i mezi oddíly a svazem. Dále by zde měl být prostor pro prezentaci akcí, na které komise přidělila grantové prostředky. Je také možnost seznámit s připravovanými akcemi, na které budou žádosti o grant.
Hlavním tématem letošního semináře bude oživení práce mládežnických oddílů, která nám v poslední době z našeho pohledu trochu usíná. Což se projevilo zejména pak nízkou účastí na celonárodních srazech.
Proběhne také prezentace nového metodického materiálu pro začínající lezce.
Je možné vzít vaše svěřence částečně s sebou a pokud to počasí dovolí, můžeme zařadit lezecký program. V případě horších povětrnostních podmínek je alternativou kolo (běžky???), nebo lezecká stěna.
Ubytování (bude hrazeno z komise) je ve vlastních spacácích, možnost vaření v kuchyňce, občerstvení v blízkých ozdravovnách.

Program:

16.11. 18.00 – 20.00 příjezd účastníku, prezence, ubytování

20.00 - 22.00 seznámení s programem a diskuse
17.11. 09.00 – 12.00 prezentace metodického materiálu
            12.00 – 17.00 volný program, nebo lezecké aktivity ( dle počasí )
            17.00 – 20.00 prezentace grantů
18.11.  09.00 – 12.00 diskuse a příprava programu na další rok
            15.00 ddjezd účastníků

Všichni jste srdečně zváni. Přihlášky zasílejte mailem na josef.uherka@horosvaz.cz.

Za Komisi mládeže - Pepa a Andy