Pozvánka na mezinárodní akce UIAA pro mládež

23. 11. 2012 | Rubrika: Síť mládežnických klubů | Komentáře (0)

Komise mládeže UIAA organizuje každoročně pod názvem Global Youth Summit (GYS) mezinárodní kempy a podobné akce pro mládež, jejichž pořadateli jsou členské horolezecké federace UIAA.

V kalendáři GYS na rok 2013 se již objevily první tři akce, kterých se členové ČHS mohou zúčastnit:

• International Youth Ice Climbing Camp Guillestre - leden 2013
    • Akce se koná od 1. do 6.1. 2013 v oblasti Hautes Alpes a jejím pořadatelem je French Alpine Club Federation Toulouse.
    • Akce je určena zájemcům o ledolezení ve věku od 16 do 22 let, s tím, že účastníci mladší 18 let musí mít dospělý doprovod. Každá členská federace může vyslat nejvýše čtyři lezce.
    • Cena je 200 EUR a zahrnuje pobyt včetně stravování.
    • Pokud máte zájem se akce zúčastnit, pošlete vyplněnou přihlášku na sekretariát ČHS nejpozději do středy 12.12. 2012, abychom ji mohli včas předat organizátorům.

• International Youth Ice Climbing Camp Guillestre - březen 2013
    • Akce se koná od 3. do 9.3. 2013, ve stejné oblasti jako lednový kemp.
    • Ostatní podmínky jsou stejné jako u výše uvedené akce, cena je vyšší - 230 EUR.
    • Pokud máte zájem se akce zúčastnit, pošlete vyplněnou přihlášku na sekretariát ČHS nejpozději do středy 13.2. 2013, abychom ji mohli včas předat organizátorům.

• International Youth Climbing Camp
    • Akce se koná od 6. do 11.7. 2013 v oblasti Ariege v jižní Francii a jejím pořadatelem je French Alpine Club Federation Toulouse.
    • Akce je určena zájemcům o ledolezení ve věku od 16 do 22 let, s tím, že účastníci mladší 18 let musí mít dospělý doprovod. Každá členská federace může vyslat nejvýše tři lezce.
    • Podmínkou účasti je umět vylézt na prvním konci lana alespoň 5b francouzské stupnice. Na programu bude nejen lezení, ale také kanyoning a speleologie.
    • Cena je 20 EUR za noc a zahrnuje pobyt včetně stravování.
    • Pokud máte zájem se akce zúčastnit, pošlete vyplněnou přihlášku na sekretariát ČHS nejpozději do středy 19.56. 2013, abychom ji mohli včas předat organizátorům.

B. Valentová, tajemnice

| Komentáře(0)