Facebook

Český horolezecký svaz

Členství, ČHS Trio, pojištění

ČHS informace, servis

Sport

Skály

Vzdělávání

Mezinárodní skialpinistický kemp ve Slovinsku

09. 12. 2008 | Rubrika: Síť mládežnických klubů | Komentáře (0)

Mezinárodní skialpinistický kemp ve Slovinsku 

 

Komise mládeže UIAA  pořádá každoročně spolu s členskými federacemi nejrůznější akce pro mladé lidi – kempy, expedice, trekkingové akce apod.

První akcí, která je připravena na příští rok, je Mezinárodní skialpinistický kemp ve Slovinsku v Julských Alpách, který připravuje komise mládeže Slovinské alpinistické asociace.

Skialpinistický kemp se bude konat od 1. do 7. března 2009 v oblasti Komna a je určen mladým lidem ve věku 17 až 29 let. Pořadatelé předpokládají účast cca 20 – 25 lidí, s tím, že z jedné členské federace mohou přijet nejvýš 4 osoby.

Pobyt bude věnován skialpinistický túrám v Julských Alpách a bude doplněn zajímavým večerním programem (diskuse, promítání apod.).

Od účastníků se očekávají zkušenosti z těžších letních a snadnějších zimních túr, alespoň základní skialpinistické zkušenosti a příslušné vybavení (skialpové lyže, mačky, cepín….).

Cena je 266 EUR za osobu a zahrnuje bydlení na horské chatě, plnou penzi, organizaci a instruktory. Dopravu do místa akce si hradí každý účastník sám, ČHS na akci nepřispívá.

Bližší informace naleznete zde: International Ski Touring Slovenia 2009.pdf.

Pokud máte zájem se akce zúčastnit, vyplňte přihlášku International Ski Touring Slovenia- Registration form.doc a zašlete ji co nejdříve na sekretariát ČHSinfo@horosvaz.cz, který je předá pořádající organizaci. Přihlášky musí být pořadateli odeslány nejpozději 20. ledna 2009. Rozhodnutí, kdo ze zájemců se této akce bude moci zúčastnit, záleží jen na pořadateli.

 

Božena Valentová, tajemnice ČHS

| Komentáře(0)