Schůze Komise mládeže UIAA, Španělsko

03. 12. 2018 | Rubrika: O ČHS, Síť mládežnických klubů

Ve dnech 16.-18.11. proběhla schůze Komise mládeže UIAA ve Španělském Setenilu, zorganizována Španělskou federací – FEDME.

Komise má celkem 18 členů, schůze se zúčastnilo 6 členů a zástupce sekretariátu UIAA Robert Adie.

meeting_2

Kromě uvítacích a seznamovacích slov bylo předmětem schůzky zhodnocení práce Komise za minulý rok, její postavení vůči UIAA a především diskuze k projektům na rok 2019.

Spolupráce Komise mládeže ČHS a Komise mládeže UIAA přinese zajímavé možnosti výjezdů do zahraničí pro děti a mládež. Také připravovaný mezinárodní kemp pro děti, organizovaný KM a dalšími partnerskými zeměmi z projektu Climbing for everybody, bude probíhat ve spolupráci s UIAA.

Celý meeting byl organizátory skvěle připraven a probíhal v přátelské atmosféře.

Magda Jančíková, Komise mládeže ČHS