KUP SAMOLEPKU A PODPOŘ ČESKÉ ŠVÝCARSKO

15. 09. 2022 | Rubrika: O ČHS, Ochrana přírody
Na fesťáku v Teplicích jsme zahájili prodej samolepek na podporu NP České Švýcarsko, které nyní můžete koupit také v kanceláři ČHS či si je objednat online. Výtěžek z prodeje poputuje na pomoc Českému Švýcarsku.

Samolepky NP České Švýcarsko

Koupí samolepky přispěješ na činnost národního parku České Švýcarsko a Oblastní vrcholové komise Labské  pískovce, která se bude podílet na kontrole stavu skal a fixního jištění v požárem zasažených oblastech.

Na výběr je ze čtyř variant a je tak jenom na Tobě, jakou zvolíš. Na Nalgenu i na dodávku se hodí všechny! :)

Varianty

Cena za kus:
100Kč v kanceláři ČHS / V případě zaslání poštou + 25Kč za objednávku

Objednávka:
objednávku zašlete na email ivana.travnikova@horosvaz.cz, do předmětu uveďte "samolepky", napište kolik a jaký druh si objednáváte (viz nabídka výše) a na jakou adresu je máme odeslat.
Platba:
č. účtu ČHS: 1727209504/0600
specifický symbol: rodné číslo
variabilni symbol: 997

V případě nákupu v kanceláři ČHS využijte úřední hodiny v úterý 9 - 11, 13 - 18 hod. případně po telefonické domluvě. Najdete nás na adrese: Nádražní 29/21, 150 00 Praha 5, Smíchov

Děkujeme, že pomáháte spolu s námi!

ČHS