Pozvánka na setkání týkající se boulderingu

18. 05. 2017 | Rubrika: Správa skalních oblastí

Pozvánka na setkání členů oblastních vrcholových komisí a boulderistů

Zdravíme všechny přátele, kolegy lezce,

jak již bylo uvedeno na Valné hromadě ČHS, Centrální vrcholová komise (CVK) připravuje na sobotu 17. června 2017 setkání členů vrcholových komisí a správců skal s boulderisty ze všech krajů - oblastí, kde se bouldering provozuje.

Cílem setkání je popsat problémy, které jsou s boulderingem v některých oblastech spojeny, prodiskutovat možnost vytvoření pravidel či kodexu pro bouldering a hlavně domluvit spolupráci mezi oblastními vrcholovými komisemi a zástupci boulderistů, bez které není možné vyjednání povolení lezení s orgány ochrany přírody či s vlastníky pozemků apod.

Setkání se uskuteční od 16.00 hodin v jídelně Základní školy v Teplicích nad Metují (adresa Rooseveltova 106).

Budeme velmi rádi, když o toto setkání projevíte zájem a přijedete. Prosíme, abyste nás o svém záměru přijet informovali, abychom věděli, s jakou účastí máme počítat; stačí zpráva na e-mail: 68Eo2W6_~gqDQOQ%-kBC.Zp4Ys nebo 88Eo1WhgamrxS~hfVX~m27c80kkmb. Pokud budete chtít vystoupit s nějakým rozsáhlejším příspěvkem, informujte nás, abychom s tím v programu počítali.

Doufáme, že toto setkání přispěje k postupnému odstranění stávajících problémů a k lepší spolupráci mezi vrcholovými komisemi a boulderisty. Děkujeme za pochopení a pomoc při řešení této záležitosti.

Karel Berndt

předseda CVK