Databáze Skály ČR obohacena o Moravské skály

27. 03. 2015 | Rubrika: Správa skalních oblastí

Do databáze Skály ČR byl naimportován obsah horolezeckého průvodce Moravské skály Vladimíra Wolfa a Vladimíry Skýpaly s kolektivem. Nové cesty byly přidány, existující cesty aktualizovány. Popisy se u stávajících cest sloučily s popisy z databáze, název, lezci, klasifikace, datum a údaje ikon jsou převzaty z průvodce. Aktualizované cesty poznáte snadno, nemají celý název velkými písmeny. Děkujeme autorům za poskytnutí obsahu průvodce pro databázi Skály ČR.

Protože byla existence cest porovnávána na základě názvů, vznikly kvůli rozdílnému psaní někdy duplicity, řádově v jednom promile případů. Hledáme dobrovolníky, kteří by prohlédli svou známou domovskou oblast a opravovali chyby, doplňovali co chybí a vkládali fotky. Popis skály a cesty s plánkem a fotkami je o něčem úplně jiném, hned to vypadá líp. Pokud lezete, znáte nějakou oblast a přitom i rádi sedíte u počítače a chcete vylepšit naši společnou databázi, přihlašte se na mail skalycr@horosvaz.cz.

Databáze skal ČR je zde.

P. Jandík