Rock Point Český pohár v boulderingu a MČR v boulderingu mládeže v Teplicích nad Metují

01. 09. 2016 | Rubrika: Sportovní lezení, RSS - iSport.cz
V Teplicích nad Metují se o poslední prázdninové sobotě konalo 5. kolo Rock Point Českého poháru v boulderingu a v neděli pak MČR mládeže v boulderingu.

V dopolední kvalifikaci ČP se představilo 19 žen a 53 mužů. Ve finálových bojích zvítězili Petra Růžičková a Martin Stráník, kteří jako jediní topovali na všech boulderech.
Druhé příčky obsadili Karina Bílková a Štěpán Stráník a třetí pak Edita Vopatová a Jan Novák.

Ze sobotního  závodu pořídila Česká televize záznam, který bude vysílat ČT sport v těchto termínech:

premiéra - sobota 3. 9. 14:25

reprízy:
neděle 4. 9. - 6:00
úterý 6. 9. - 18:00
středa 7. 9. - 11:45

CP Teplice, foto Standa Mitac_8CP Teplice, foto Standa Mitac_9CP Teplice, foto Standa Mitac_12CP Teplice, foto Standa Mitac_28CP Teplice, foto Standa Mitac_32CP Teplice, foto Standa Mitac_33CP Teplice, foto Standa Mitac_37CP Teplice, foto Standa Mitac_40
foto Standa Mitáč (www.stanislavmitac.com)

Neděle patřila Mistrovství ČR mládeže v boulderingu, závody se však nesetkaly s vysokou účastí. Veškeré výsledky najdete v Přehledu závodů.

Radana Plevková, sekretariát ČHS