TENDON finále U14 v Trutnově – Čertova stěna 2015

24. 11. 2015 | Rubrika: Sportovní lezení, RSS - iSport.cz

V sobotu 21. listopadu se konal poslední závod mládeže nejmladších věkových kategorií v lezení na obtížnost TENDON finále U14. Letošní již 23. ročník tradičního závodu „Čertova stěna“  pořádal opět HO Yetti club.

Závodu se zúčastnilo 53 dívek a 47 chlapců, celkem tedy sto soutěžících. Nejpočetnější byla kategorie dívek U12. Lezlo se systémem 4 cest, ze kterých se počítalo průměrné umístění, tzv. volný formát. Mimo umístění v tomto závodě bojovali účastníci také o body do celkového hodnocení letošní série závodů U14. Vítězové závodu i celé série byly vyhlášeni a získali věcné ceny TENDON.

Vítězové závodu:

U10 – Barbora Bernardová a Alexandr Duroň
U12 – Markéta Janošová a Adam Adamovský
U14 - Eliška Bulenová a Marek Jeliga

Celkovými vítězi Českého poháru U14 pro rok 2015 se stali:

U10 – Barbora Bernardová a Jaroslav Šikula
U12 – Markéta Janošová a Adam Adamovský
U14 – Eliška Bulenová a Jáchym Cink

Další zajímavé informace ze závodu si můžete přečíst v článku pořadatele Martina Macka.

Kompletní výsledky tohoto závodu, stejně jako celkové výsledky za rok 2015 najdete jako vždy v Přehledu závodů na našich stránkách.

O tuzemských závodech, které chytáme na další rok budeme brzy informovat na našem webu v Přehledu závodů.

....

..