Soustředění mládežnické reprezentace před MSJ Innsbruck 2017

10. 08. 2017 | Rubrika: Sportovní lezení

Ve dnech 17. - 20. srpna 2017 se v Innsbrucku uskuteční soustředění mládežnické reprezentace v lezení na obtížnost, rychlost a v boulderingu.

• Místo konání: Lezecké centrum Innsbruck (http://www.kletterzentrum-innsbruck.at/)
  • Zahájení soustředění: 17. 8. v 16:00 (sraz lezců na stěně)
  • Ukončení soustředění: 20. 8. v 15:00
  • Trenéři: Eliška Karešová, Alexandra Gendová, Eva Křížová, Tomáš Binter st.

Soustředění je otevřené pro všechny závodníky nominované a zaregistrované na MSJ v Innsbrucku. Program soustředění bude respektovat individuální tréninkové plány jednotlivých lezců a pokyny jejich osobních trenérů.

Soustředění je povinné pro všechny členy VSCM, případnou neúčast ze zdravotních, tréninkových či osobních důvodů schvalují jednotliví trenéři VSCM, do jejichž působnosti závodník spadá.

Závodníkům splňujícím níže uvedené podmínky bude proplaceno ubytování na 3 noci do výše 40 eur na osobu a noc, vstupy na stěnu a příspěvek na cestovné ve výši 1kč/km na osobu (v případě společné cesty více závodníků je maximální částka na jedno vozidlo dle směrnice ČHS 4kč/km, v případě společné cesty alespoň 3 závodníků splňujících níže uvedené podmínky budou uhrazeny i dálniční poplatky).

Nárok na proplacení uvedených nákladů mají závodníci, splňující následující podmínky:
1. finalisté letošních závodů EYC v lezení na obtížnost a v boulderingu
2. závodníci, kteří postoupili do vyřazovacích kol v letošních závodech EYC v lezení na rychlost
3. závodníci, kteří dosáhli umístění v prvních dvou třetinách výsledkové listiny některém z letošních závodů EYC v lezení na obtížnost a v boulderingu

4. závodníci, kteří dosáhli v oficiálních závodech v roce 2017 v lezení na rychlost časů, které by na MSJ 2015 zajišťovaly v dané kategorii postup z kvalifikace (dívky B – do 14,05s, dívky A – do 12,91s, juniorky – do 11,88s, chlapci A – do 7,95s, junioři – do 8,40s)
5. členové VSCM, dodržující smluvní podmínky a pokyny příslušných trenérů VSCM (schvalují příslušní trenéři VSCM)

Vzhledem k obsazenosti destinace není ČHS schopen zajistit společné ubytování pro účastníky soustředění, ubytování si tedy zajišťují účastníci soustředění individuálně.

Závodníci, zaregistrovaní na MSJ do 9. 8. 2017 budou informováni automaticky a vyzváni k registraci elektronickou formou.

S případnými dotazy se obracejte na Tomáše Bintera st. – mail: tomas.binter@horosvaz.cz, tel. +420 602 459 423.