Český pohár a TENDON ČP mládeže v lezení na obtížnost - Svitavy 2014

01. 04. 2014 | Rubrika: Sportovní lezení, RSS - iSport.cz

Ve Svitavách se poslední březnovou sobotu uskutečnil první závod TENDON Českého poháru mládeže v lezení na obtížnost 2014 a současně i třetí závod Českého poháru dospělých.

Mládež zde zahajovala svoje tažení za reprezentačním dresem a dospělí naopak nominaci uzavírali. Všechny cesty stavěl náš dvorní stavěč Vítek Lachman už od úterý a až na jednu se mu celkem povedly.

Kategorie A a J závodily na stejných cestách jako dospělí a všichni si tak mohli porovnat svoje výkony. Jen těch dospělých mohlo přijet víc. O některé účastníky nás určitě připravilo krásné jarní počasí, které panovalo před sportovní halou.

Výsledky všech kategorií a aktuální ranking najdete v přehledu závodů.

Ze závodů se díky Monice Brkalové chystá film z produkční dílny Slowprint Art.

Poděkování patří všem dobrovolníkům, jističům, rozhodčím a zejména firmám, které závod podpořily: Tendon, Singing Rock, Yate, Ocún, AIX, TR walls, Chimpansse, EVT, JK sport, Pekařství Sázava, Qěták.

Miroslav Doseděl, pořadatel

fotografie Tomáš Binter ml.