Pozvánka na metodický den ČHS zaměřený na laviny

13. 01. 2015 | Rubrika: Vzdělávání

ČHS zve na metodický den zaměřený na laviny a pohyb v lavinovém terénu. Akce se bude konat v sobotu 31. ledna v Jeseníkách, na Pradědu.

Akce je určena pro všechny zájemce o problematiku lavin, nejen pro členy ČHS. Na programu budou přednášky i praktické ukázky, výcvik povedou lektoři a instruktoři ČHS. Akce je zdarma, sraz účastníků je v 9.30 hod. před hotelem Figura. Doporučujeme vhodné oblečení do sněhu a pokud máte, vezměte si skialpy, sněžnice, pípák, sondu, lopatu.

Podrobné informace naleznete v této pozvánce.

Metodický den není kapacitně omezen, přesto prosíme, abyste nás informovali, že se chcete metodického dne zúčastnit. Stačí, když napíšete e-mail na adresu info@horosvaz.cz a do předmětu zprávy napíšete Metodický den Praděd. Napište nám jména přihlašovaných osob, zda jsou či nejsou členy ČHS a hlavně jaké vybavení do lavin máte k dispozici (skialpy, pípák...).

S případnými dotazy ohledně programu se obracejte na lektora Lukáše Tkáče - 603 785 631, azimut@azimut.at.

B. Valentová, sekretariát ČHS