Pozvánka na Metodický den ČHS

30. 03. 2012 | Rubrika: Vzdělávání

Český horolezecký svaz pořádá v dubnu  na Českomoravské vrchovině Metodický víkend ČHS.

Termín a místo konání: 21. - 22.4. 2012, Milovy - Penzion Poslední míle, a skalní útvar Drátník.

• Dvoudenní akce je určena pro všechny, kdo si chtějí rozšířit nebo občerstvit své znalosti bezpečného lezení - jištění, slaňování, první pomoci apod.
  • Akce je zdarma a je určena široké lezecké veřejnosti, nikoli jen členům ČHS.
  • Na programu budou odborné přednášky s praktickými ukázkami a možností vše si na místě vyzkoušet.
  • Garantem akce je Metodická komise, program povedou lektoři a instruktoři ČHS.
  • Na programu se budou podílet také společnosti TotalOutdoor a Vertical Trade.
  • Ubytování a stravování si zajišťují účastníci sami, využít lze širokou nabídku v okolí vč. Penzionu Poslední míle.
  • Pozvánka s podrobnějšími informacemi je zde: Metodický víkend ČHS - pozvánka (dokument Adobe PDF)Metodický víkend ČHS - pozvánka

Pokud se budete chtít akce zúčastnit, přihlašte se na sekretariátu ČHS - info@horosvaz.cz. Do předmětu e-mailu napište "Metodický víkend ČHS" a uveďte, kolik přihlašujete osob. Budeme rádi, když uvedete, zda jste či nejste členy ČHS.

B. Valentová, tajemnice ČHS