ČHS členství, informace

ČHS servis pro členy

Pozvánka na adidas metodický den ČHS na Kružberku

26. 08. 2014 | Rubrika: Bezpečné lezení

V neděli 14. září 2014 se na Kružberských skalách na severní Moravě koná další adidas metodický den Českého horolezeckého svazu zaměřený na základy lezení a jištění na skalách. Akce se koná ve spolupráci se značkou adidas, hlavním partnerem Českého horolezeckého svazu.

Akce je určena všem, kdo si chtějí osvojit nebo prohloubit poznatky o lezení a jištění, není omezena pouze na členy ČHS. Metodický výcvik povedou lektoři a instruktoři ČHS. Účast je zdarma.

Kružberské skály se nachází na severní Moravě, v okrese Opava. Skály jsou na levém břehu Moravice, přímo pod vodní nádrží Kružberk; mapa.

Začátek akce je v 10 hod. (sraz pod hlavním masivem skal). Podrobné informace včetně možností parkování naleznete v této pozvánce.

Kapacita metodického dne není omezena, budeme však rádi, když nás o své předpokládané účasti budete informovat, abychom věděli, s jakým zájmem máme počítat. Stačí, když napíšete zprávu na info@horosvaz.cz; do předmětu zprávy napište Metodický den, uveďte přihlašované osoby a informaci, zda se jedná či nejedná o členy ČHS.

Metodický den se bude konat za každého počasí.

B. Valentová, sekretariát ČHS