Metodický víkend ČHS Ledolezení 2017 - změna termínu

30. 11. 2016 | Rubrika: Vzdělávání, O ČHS

Aktualizace: Metodický víkend se bude konat v náhradním termínu 28.-29. ledna 2017.

Důvodem je dosavadní průběh zimy, který zatím neumožnil vytvořit dostatečné množství ledu.

Metodický víkend ledolezení na ledové stěně Vír se místo původního 7. a 8. ledna 2017  uskuteční v náhradním termínu 28. a 29. ledna 2017

Akce je zaměřena na seznámení s lezením v ledu, mohou se jí zúčastnit i ti, kdo nemají s ledolezením žádné zkušenosti. Účastníci akce získají základní metodické poznatky týkající se lezení v ledu – zásady lezení s mačkami a cepíny, budování postupového jištění a jisticích stanovišť v ledu, zásady jištění a slaňování. Ti, kdo budou mít zájem, si budou moci všechny získané poznatky vyzkoušet v praxi, a samozřejmě si budou moci na ledové stěně zalézt.

Jedná se o dvoudenní akci, ale protože metodický program v sobotu a v neděli bude stejný, doporučujeme jednodenní účast.

Místo - Ledová stěna ve Víru, cca 7 km od Bystřice nad Pernštejnem

GPS: 49°33'33.8"N, 16°18'31.4"E

Bližší informace naleznete v pozvánce.

Přihlášky

Kapacita ledové stěny i metodických stanovišť, na kterých bude probíhat program, je omezena. Max. počet je 50 účastníků po oba dny.

Sobota 28. 1. i neděle 29. 1. 2017 je již OBSAZENA.

Max. kapacita víkendu byla naplněna.

Přijímání přihlášek bylo ukončeno.

Přihlášku pošlete e-mailem na monika.petrova@horosvaz.cz  nejpozději do pondělí 2.1.2017.

• Do předmětu zprávy uveďte metodický den Vír, abychom vaši přihlášku snadno identifikovali.
  • Do zprávy napište jména přihlašovaných osob, uveďte, zda se jedná o člena ČHS a napište, zda chcete přijet na sobotu nebo na neděli, popř. zda chcete zůstat celý víkend.

Monika Petrová, sekretariát ČHS