adidas metodický den ČHS v Srbsku

24. 10. 2014 | Rubrika: Vzdělávání

V sobotu 18. října jsme měli možnost vychutnat jeden z posledních krásných dnů, které nám přineslo babí léto, a který byl věnován metodickému dnu Českého horolezeckého svazu. Akce se konala pod hlavičkou značky adidas, která je hlavním partnerem ČHS a současně partnerem všech letošních metodických akcí pro lezeckou veřejnost.

Program připravili a realizovali lektoři metodické komise Radan Keil a Jarmila Schücková pod vedením Michala Buřila. I přes to, že se akce zúčastnil menší počet zájemců než původně plánovaný, všichni byli spokojeni s náplní přednášek a praktických ukázek. Většina z účastníků měla s lezením málo zkušeností a zhruba z jedné čtvrtiny se jednalo o členy ČHS. Z tohoto důvodu měli zájem o základy lezení a použití lezeckého materiálu. Byli seznámeni s činností ČHS a možnostmi dalšího vzdělávání v rámci svazu. Dle  ohlasů v průběhu akce i po jejím ukončení je zřejmé, že se metodický víkend povedl a stojí určitě v příštím roce za opakování.

Michal Buřil, metodická komise