ČHS vypisuje výběrové řízení na místo předsedy Komise historie

01. 12. 2016 | Rubrika: Historie horolezectví

ČHS vypisuje výběrové řízení na obsazení funkce předsedy komise historie ČHS. Místo se uvolnilo po odstoupení dlouholetého předsedy Jiřího Nováka, kterému tímto děkujeme za vše, co pro tuto oblast udělal.

Úkolem předsedy / předsedkyně komise je koordinovat činnost zaměřenou na mapování historie československého a českého horolezectví, podílet se na akcích, které jsou s historií spojeny (v minulosti např. příprava expozice horolezectví v Adršpachu) apod. Jedná se o dobrovolnou funkci.

Pokud vás historie našeho horolezectví zajímá a máte u místo předsedy / předsedkyně komise zájem, napište nám 1) stručný životopis, 2) jaká je vaše motivace ujmout se nabízené funkce a věnovat se historii horolezectví, 3) jaká je vaše představa o činnosti komise, na co byste se chtěl/a zaměřit apod.

Vše pošlete e-mailem na adresu 4gsyQOQ%-kBC.Zp4Ys a do předmětu zprávy uveďte "komise historie". Vaše nabídky očekáváme do konce roku 2016. Na výše uvedený e-mail můžete směřovat i případné dotazy týkající se obsazovaného místa.

B. Valentová, sekretariát ČHS