Vychází další číslo čtvrtletního Zpravodaje ČHS

02. 07. 2014 | Rubrika: O ČHS

Dnes vychází další číslo čtvrtletního elektronického Zpravodaje ČHS, ve kterém se můžete dočíst, co zajímavého se událo v uplynulém čtvrtletí v horách a na skalách, na závodech, v oblasti metodiky, ochrany přírody apod., i v úřadě ČHS.

V aktuálním čísle se dozvíte např. o vynikajících přelezech Adama Ondry nebo Edity Vopatové a o výzvě k podávání nominací do Výstupů roku 2014, o průběhu seriálů tuzemských závodů v lezení a působení našich reprezentačních družstev na závodech světového poháru, o novém povolení lezení pro Adršpašsko - teplické skály a metodických dnech ČHS, o přijetí ČHS do Českého olympijského výboru, o finančních prostředcích z loterií na podporu sportování mládeže apod.

Zpravodaj je automaticky rozesílán předsedům oddílů ČHS a hlavně všem, kdo si jej objednali prostřednictvím našeho webu. Pokud máte o Zpravodaj ČHS zájem, můžete si jej objednat zde.

B. Valentová, sekretariát ČHS