Soutěž s ČHS a Tendonem o nejlepší fotografii na PF ČHS 2017

30. 11. 2016 | Rubrika: O ČHS

Za chvíli se sejde rok s rokem a my bychom vás i letos rádi potěšili pěkným přáním do blížícího se roku 2017. Vyhlašujeme proto soutěž o nejlepší fotografii, ze které bude vytvořeno PF Českého horolezeckého svazu 2017. Zaslaná fotografie musí být ve velkém rozlišení - podrobnosti níže!

Fotosoutěž s TENDON

Z došlých fotografií budeme vybírat nejen pro PF, ale také pro Ročenku ČHS za letošní rok, kterou pro vás připravujeme. Autoři dalších vybraných fotografií budou také odměněni.

1. cena - lano TENDON Lowe 9,7 60m + průkaz ČHS 2017

2. cena - praktická lékárnička + průkaz ČHS 2017

3. cena - zdravotnický šátek + průkaz ČHS 2017

• Do soutěže můžete zasílat fotografie, které svým námětem odpovídají zaměření a činnosti ČHS, a jsou podle vašeho názoru vhodné pro vytvoření PF; zimní téma není podmínkou.
  • Do soutěže můžete poslat nejvýše tři fotografie (výběr toho nejlepšího, co máte ve svém archivu, je na vás).
  • Očekáváme fotografie ve formátu JPEG, rozlišení minimálně 2500 pixelů (delší rozměr), abychom s fotografií mohli dále pracovat a využít ji v elektronické i tiskové podobě.
  • Účastí v soutěži autor fotografií zároveň souhlasí s jejich dalším využitím.
  • O vítězi rozhodne odborná porota a bude rovněž přihlédnuto k hlasování, které bude probíhat po dobu soutěže na facebookových stránkách ČHS (pravidla soutěže spojená s hlasováním na Facebooku).
  • Vítězná fotografie bude dále graficky upravena (doplnění textu, výřez, bude-li třeba apod.) a v podobě oficiálního PF Českého horolezeckého svazu zveřejněna na našem webu (s uvedením autora) a rozeslána našim partnerům, příznivcům a spolupracovníkům.

Fotografie zasílejte v elektronické podobě na adresu 6enBRW7_~gnjGK.g~hFFRj29g a do předmětu zprávy uveďte "Soutěž s ČHS a Tendonem". Uzávěrka soutěže je ve čtvrtek 15. 12. 2016 – ale kdo pošle fotografie dřív, může nasbírat více hlasů na Facebooku, proto neváhejte a pošlete mail co nejdříve.

Předem díky všem, kdo se do soutěže zapojí. Těšíme se, že bude, stejně jako v loňském roce, z čeho vybírat.

Odkaz na pravidla soutěže na FB

Klára Černá, sekretariát