Soutěž s ČHS a Everestem o nejlepší fotografii na PF 2016 ČHS

13. 11. 2015 | Rubrika: O ČHS

Český horolezecký svaz vyhlašuje soutěž o nejlepší fotografii, ze které bude vytvořeno PF Českého horolezeckého svazu 2016.

Autor vítězné fotografie dostane průkaz ČHS na rok 2016, horolezecké lano Tendon Master 9.7 (29,5 m) a předplatné časopisu Everest na rok 2016. Autoři fotografií, které se umístí na druhém a třetím místě získají rovněž předplatné časopisu Everest na rok 2016 a lékárničku s logem ČHS (bez obsahu). Fotografie, které se umístí na prvním, druhém a třetím místě budou rovněž zveřejněny v Everestu – zima 2015, který vychází v prosinci.

Z došlých fotografií budeme vybírat nejen pro PF, ale také pro Ročenku ČHS za letošní rok, kterou pro vás připravujeme. Autoři dalších vybraných fotografií budou také odměněni.

• Do soutěže můžete zasílat fotografie, které svým námětem odpovídají zaměření a činnosti ČHS, a jsou podle vašeho názoru vhodné pro vytvoření PF; zimní téma není podmínkou.
  • Do soutěže můžete poslat nejvýše tři fotografie(výběr toho nejlepšího, co máte ve svém archivu, je na vás).
  • Očekáváme fotografie ve formátu JPEG, rozlišení minimálně 2500 pixelů(šířka), abychom s fotografií mohli dále pracovat a využít ji v elektronické i tiskové podobě.
  • Účastí v soutěži autor fotografií zároveň souhlasí s jejich dalším využitím.
  • O vítězi rozhodne odborná porota a bude rovněž přihlédnuto k hlasování, které bude probíhat po dobu soutěže na facebookových stránkách ČHS (pravidla soutěže spojená s hlasováním na Facebooku).
  • Vítězná fotografie bude dále graficky upravena(doplnění textu, výřez, bude-li třeba apod.) a v podobě oficiálního PF Českého horolezeckého svazu zveřejněna na našem webu (s uvedením autora) a rozeslána našim partnerům, příznivcům a spolupracovníkům.

Fotografie zasílejte v elektronické podobě na adresu VWPC-bef27bO07haT~np2Za6LTuy8~inWskmbYTuVVSC-bef27bO a do předmětu zprávy uveďte "Soutěž s ČHS a Everestem". Uzávěrka soutěže je v neděli 29.11.2015 – ale kdo pošle fotografie dřív, může nasbírat více hlasů na Facebooku, proto neváhejte a pošlete mail co nejdříve.

Předem díky všem, kdo se do soutěže zapojí. Těšíme se, že bude, stejně jako v loňském roce, z čeho vybírat.

Jiří Faflák

Soutěž Everest - koláž na FB