Průkazy ČHS na rok 2015 - aktualizace

14. 11. 2014 | Rubrika: O ČHS

Aktualizace

Kombinované členství v ČHS a ÖAV na rok 2015 bylo dojednáno, veškeré informace naleznete na stránce Kombinované členství ČHS - ÖAV.

Od pondělí 1.12. 2014 bude zahájena distribuce členských průkazů ČHS na rok 2015.

Upozornění: Objednávkové formuláře na našem webu jsou nyní nastaveny na průkazy pro rok 2014. K objednání průkazů na rok 2015 je bude možno využít až od pátku 28.11.!

Výše členských příspěvků zůstává stejná:

• děti a mládež do 18 let (roč. nar. 1997 a později) - 100 Kč
  • děti a mládež do 18 let, alespoň 1 rodič v ČHS - zdarma
  • junioři od 19 do 25 let (roč. nar. 1996 - 1990) - 300 Kč
  • dospělí od 26 do 60 let (roč. nar. 1989 - 1995) - 400 Kč
  • veteráni od 61 let (roč. nar. 1954 a dříve) - zdarma

Členské průkazy můžete objednávat tak jako dosud:

Průkazy lze vyřizovat "na dálku" (on-line, maily, platba převodem) i osobně na sekretariátu.

Za oddílové členy by měli členské průkazy objednávat předsedové nebo jiní zástupci oddílů, na jejichž adresy budeme zasílat vystavené průkazy členů, pokud se nedomluví na osobním převzetí průkazů na sekretariátu. Zástupce oddílů prosíme, aby k objednávání průkazů využívali objednávkový formulář, usnadní tím práci sekretariátu i svoji.

Individuální členové si mohou průkaz objednat prostřednictvím on-line formuláře na našem webu, kdy obdrží na svůj e-mail potvrzení se všemi platebními údaji pro snadnější provedení platby. Zajistí tak také, že průkaz odešleme na správnou, aktuální adresu. Popř. mohou pouze zaslat platbu s příslušnými symboly, pokud jsou si svými kontaktními údaji v naší databázi jisti.

Platba průkazů je možná v hotovosti na sekretariátu nebo převodem či vkladem na účet. Platby prostřednictvím složenek již kvůli komplikacím s jejich dešifrováním nebudeme přijímat - děkujeme za pochopení.

I pro příští rok chceme svým členům umožnit získání výhodného kombinovaného členství v ČHS a AV (Alpenverein Österreich). O konkrétních podmínkách vás budeme informovat nejpozději do konce listopadu.

Podrobné informace o členství v ČHS a objednávání členských průkazů naleznete v rubrice Členství v ČHS. Pokud budete potřebovat další informace, obraťte se na sekretariát, zde jsou Kontakty.

B. Valentová, sekretariát ČHS