Pozvánka na MHFF do Teplic nad Metují

18. 08. 2017 | Rubrika: Vzdělávání, O ČHS

Ve dnech 24. - 27. srpna 2017 se koná již 34. ročník Mezinárodního hororolezeckého filmového festivalu v Teplicích nad Metují.

MHFF 2017 plakat

Součástí programu budou jako vždy nejen filmy, ale i řada doprovodných akcí včetně Rock Point Českého poháru v boulderingu 2017 a metodických dnů ČHS.

Metodické dny ČHS pro nejširší veřejnost se konají v pátek 25.8. a v sobotu 26.8. 2017. Metodické dny se budou skládat ze tří bloků.Tyto každodenní bloky (09:00 - 11:00, 12:00 - 14:00, 15:00- 17:00 hod) budou zaměřeny na získání základních poznatků o lezení, bezpečném jištění a slaňování. Lektoři Metodické komise ČHS se budou věnovat nejen úplným začátečníkům, ale i zkušeným lezcům.

Metodické dny se budou konat hned při vstupu na hřiště.

Členové ČHS si mohou zakoupit permanentku na celý festival s mírnou slevou. Podrobné informace najdete na webu festivalu.

Metodický den MHFF

Metodický den MHFF          Metodický den MHFF           Metodický den MHFF