ČHS členství, informace

ČHS servis pro členy

ČHS hledá novou kolegyni nebo kolegu do sekretariátu ČHS

10. 02. 2017 | Rubrika: ČHS - informace

Český horolezecký svaz vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa v sekretariátu ČHS.

Aktualizace 1.3. 2017: Nabízené pracovní místo je již obsazeno, děkujeme všem, kteří poslali CV, za zájem o práci v ČHS.

Jedná se o administrativní práci, která zahrnuje zejména zajišťování běžného provozu sekretariátu, evidenci členské základny a vyřizování členských průkazů a pojištění členů, zpracovávání základních podkladů pro účetní a další práce podle potřeb sekretariátu.

Nabízíme práci na plný pracovní úvazek v malém přátelském kolektivu, pracovní smlouvu na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou, finanční ohodnocení odpovídající administrativní práci v menší organizaci a pět týdnů dovolené.

Očekáváme SŠ vzdělání, praxi alespoň rok na obdobné pozici, uživatelskou znalost práce na PC, alespoň základní znalost angličtiny, spolehlivost, samostatnost, pracovní nasazení a odolnost vůči stresu.

Znalost horolezeckého prostředí je vítána.

Předpokládaný nástup - v dubnu, nebo podle dohody.

PodrobnostiPracovník sekretariátu ČHS_výběrové řízení 2017

Pokud vás inzerát zaujal, pošlete nám Váš životopis a motivační dopis na e-mail 4gsyQOQ%-kBC.Zp4Ysk Uzávěrka je 15. března 2017.

B. Valentová, sekretariát ČHS