Výstupy roku 2016 - výzva k podávání nominací

25. 01. 2017 | Rubrika: Alpinismus

Český horolezecký svaz vyhlašuje výzvu k podávání nominací do soutěže Výstupy roku 2016, jejímž cílem je ocenit nejlepší (horo)lezecké výkony členů ČHS v osmi (horo) lezeckých disciplínách včetně skialpinismu, které byly uskutečněny v průběhu celého roku 2016.

předávání...

Výstupy roku se udělují za kalendářní rok, tedy od 1.1. do 31.12.2016.

Nominované výkony bude hodnotit komise alpinismu s odborníky z ČR i ze zahraničí. Počet výstupů, které může jednotlivec nebo skupina do soutěže přihlásit není omezen, ale vyhlášen a vyhodnocen bude pro každou kategorii pouze jeden (ten nejhodnotnější) výstup.

Podrobná pravidla jsou v dokumentu Výstupy roku 2016 - pravidla.

Výsledky předchozích ročníků si můžete prohlédnout na stránce Nejlepší horolezecké výkony - archiv.

Výsledky Výstupů roku 2016 budou slavnostně vyhlášeny v sobotu 8. dubna v Brně na lezecké stěně Hudy, v rámci závodů Českého poháru v lezení na obtížnost.

Nominace (výkony uskutečněné v průběhu roku 2016) lze zasílat do úterý 14.2. 2017 na adresu 4gsyQOQ%-kBC.Zp4Ys. Pro zaslání nominace využijte tento formulář a do předmětu zprávy napište Výstupy roku.

Budeme rádi, když pošlete i fotografie a popř. topo vylezených cest. Těšíme se na vaše návrhy.

Jan Zbranek, předseda komise alpinismu