Pozvánka na zimní lezecký kemp BMC

27. 08. 2015 | Rubrika: Alpinismus

British Mountaineering Council (BMC) zve na další mezinárodní zimní horolezecký kemp, který se bude konat 24. - 31.1. 2016 ve Skotsku, v Glenmore Lodge.

Akce je určena horolezcům z členských federací UIAA. Každý horolezecký svaz může navrhnout účast dvou svých členů, s tím, že pořádající organizace má právo v případě velkého zájmu překračujícího kapacitu akce rozhodnout o snížení této kvóty. Je preferována účast těch, kdo se ještě kempu BMC nezúčastnili.

Podmínkou účasti je věk nad 18 let, zkušenosti se zimním lezením (cepíny, mačky), schopnost lézt na "prvním" konci a zakládat vlastní jištění. Zde jsou podrobné informace.

Přihlášky do BMC bude zasílat sekretariát ČHS. Pokud máte o účast na zimním kempu zájem, pošlete mailem svoji přihlášku na sekretariát ČHS 4gsyQOQ%-kBC.Zp4Ys, a to nejpozději do pondělí 12. října. V případě většího počtu zájemců provede výběr komise alpinismu. Do přihlášky uveďte informace, které jsou požadovány v tomto on-line formuláři.

B. Valentová, sekretariát ČHS